Start-up středního věku

Start-up středního věku

Start-up středního věku, tak tomu občas s nadsázkou říkáme. Po 25 letech náročné práce na manažerských pozicích manžel tak trochu vyhořel. A vzplanul svojí celoživotní vášní pro stará auta. Odešel ze zaměstnání, vyměnil oblek za staré džíny a postavil si garáž, kterou zaplnil veterány a začal se zase usmívat.

Pak přitáhl první sud, rozřezal ho a udělal z něj křeslo. Posadil mě do něj a já usoudila, že si to nemůžeme nechat jen pro sebe. Podobný názor měli i naši přátelé. Zapojila jsem se do výrobního procesu, udělali jsme několik prototypů, domluvili profi focení, nechali udělat návrh loga a zadali jsme výrobu webu. Tak to všechno před pěti lety začalo.

Dnes už má naše značka jméno a to hlavně díky vysoké kvalitě odvedené práce a vychytaným detailům. Máme spolehlivé dodavatele i zdroje starých sudů. Výroba a nové nápady nás baví, skoro se neradi loučíme s každým vyrobeným kusem, protože je za tím kus naší ruční práce.

Těší nás radost a nadšení našich klientů, když jim hotový výrobek předáváme. Za celou dobu naší existence nemáme jedinou stížnost. A to nás opravdu těší, zavazuje a posouvá dál.

Martina a Pavel Bedrnovi